Компанія MobilGroup.com.ua продає електроніку провідних китайських виробників. Не секрет, що багато відомих брендів, такі як Samsung (самсуг), Nokia (нокиа), Motorola (моторола), Apple (Епл), Htc (аштс), Lenovo (Леново), Xiaomi (Хаєм), UMI розміщують своє виробництво саме в Китаї. Заводи цієї країни мають високотехнологічне обладнання та кваліфікований персонал. Їх розробки в області мобільних технологій часто не поступаються в якості і завжди виграють в ціні.

Китайські телефони, Планшети, Смартфони, Відеореєстратори, GPS навігатори, аксесуари до них - це далеко не повний асортимент MobilGroup

Низька ціна на гаджети китайського виробництва робить передові технології доступними кожному!

Ми пропонуємо вам китайські мобільні телефони, в якості яких завжди впевнені. Функціональність кожного девайса ми гарантуємо особисто. Сервісний центр MobilGroup здійснює багаторівневу перевірку кожного мобільного телефону під час вступу на склад і безпосередньо перед відправкою клієнту. В обов'язковому порядку перевіряється якість збірки апарату, наявність коректного (правильного) російської мови в меню телефону, а також сумісність з усіма операторами мобільного зв'язку України.

Важливо! Весь товар, виставлений на продаж, в наявності і знаходиться на складі MobilGroup. Відправлення здійснюється в день замовлення. Вам не потрібно чекати, поки бажаний девайс приїде з Китаю.

Інтернет-магазин MobilGroup.com.ua надає гарантію 1 рік на китайські мобільні телефони. Це можливо, завдяки прямій співпраці з заводами-виробниками електроніки Китаю.

Товари MobilGroup.com.ua для тих, хто вибирає функціональність за реальні гроші!