Всі знають: купувати в Інтернеті вигідно - всі товари дешевше, ніж в звичайних магазинах. Але ще існує думка, що купувати в Інтернеті ризиковано - можна отримати кота в мішку замість бажаного гаджета. А кому пред'являти претензії? Адже продавця в очі ніхто не бачив!

Інтернет-магазин MobilGroup.com.ua надає Вам всі товари з гарантією 1 рік з дня отримання замовлення в кур'єрської компанії

І, хоча Ви не бачите наших менеджерів, будьте впевнені: вони дорожать Вашою думкою і репутацією MobilGroup.com.ua Ми розраховує на поважні стосунки з кожним клієнтом. Для цього ми детально описуємо умови і правила гарантійного обслуговування і обміну.

ВАЖЛИВО !!!

Про неповної комплектації товару і про дефекти сенсорної панелі або дисплея негайно повідомте по телефону, не залишаючи відділення «Нової пошти». Якщо про це Ви проінформіруете нас із запізненням, ця заява не буде розглядатися!

УМОВИ ОБМІНУ і ПОВЕРНЕННЯ

Якщо отриманий Вами товар не сподобався кольором, видом, погано лягати Вам в руку, у Вашого друга такий же, або не підходить до моїй сумочці і дт .., Ви не можете знайти на нього відповідний чохол або просто хочете повернути! У разі повернення товару MobilGroup залишає за собою право на утримання суми в розмірі 30% від вартості покупки, або відмовитися від повернення грошей. Відбувається це таким чином, Ви пишіть претензію на електронну пошту (сервісного центру) із зазначенням номера замовлення, ТТН для отримання (фото отриманого товару якщо це необхідно) і суть своєї претензії. Протягом трьох робочих днів Ваша претензія обробляється і Ви отримуєте відповідь на електронну пошту яку Ви оставілі.Пойміте нас правильно, ми не даємо телефони на прокат! Робіть покупку обдумано, уважно розглянувши фото і вивчивши опис.

Повернення коштів і обмін товару можливий протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

Будь ласка, зверніть увагу: обміну підлягає тільки дійсно новий товар без слідів використання. А це значить, без подряпин, сколів, потертостей корпусу, без змін у програмному забезпеченні. Телефон вважається новим, на лічильнику якого не більше 10-ти хвилин розмов, в телефоні не закачувалися сторонні додатки, мобільний телефон не використовувалася для з'єднання і передачі даних в інтернеті. Ми приймаємо на повернення товари за умови збереження повної комплектації, гарантійних пломб, цілісності упаковки, ярликів.

Пересилання товару в разі повернення і обміну здійснюється за рахунок покупця.