Компанія Samsung завжди віддавала перевагу смартфонам на Android. Саме це операційна система була встановлена ​​на 81,3% смартфонів, придбаних споживачами в третьому кварталі 2013 року. Але в новому році Samsung вирішив підняти Windows Phone.

Це пов'язують з тим, що фінська Nokia найближчим часом піде з ринку мобільного зв'язку. В результаті перед корейським виробником IT-технологій відкриваються нові горизонти, а ми чекаємо появи в магазинах нового люксового смартфона на базі Windows Phone 8.
Передбачається, що новачок порадує нас гнучким дисплеєм діагоналлю 5 дюймів і високим роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, а також наявністю безпровідного підключення Bluetooth. А найцікавіше, що флагман Samsung буде використовувати не тільки 3G (UMTS) стандарт зв'язку, але і 4G (LTE).
LTE - це абревіатура Long Term Evolution, перекладається як «довгострокова еволюція». LTE працює на базі IP-технологій. Видатне відміну LTE - висока швидкість передачі даних. До 326,4 Мбіт / с на прийом і 172,8 Мбіт / с на передачу інформації